TOWN PARK MALACKY !!!!

Vložené
25.4. 2015
Obec
Malacky
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský
Druh
2-izbový Byt / predaj
Cena
73 000,00 EUR
Celková plocha bytu
60 m2
Balkón
Áno
Lodžia
Áno
Terasa
Áno
Výťah
Áno

Projekt Bytového domu TOWN PARK Malacky predstavuje príjemné mestské bývanie v 22 bytových jednotkách. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov.

Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú garážové státia a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice i garáže.

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania. Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu.

Výnimočná lokalita
Bytový dom TOWN PARK Malacky sa nachádza na ulici Lesná č. 1 v Malackách. Bývanie v tejto lokalite spája atribúty slnečného, pokojného bývania pri zelenom prostredí s výhodami mesta a jeho blízkosti. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a nadštandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie.

Slnečné pokojné bývanie pri zelenom prostredí
Bytový dom TOWN PARK je situovaný na juhozápad a umožňuje Vám vychutnať si príjemné chvíle na terase, balkóne, či predzahrádke. A to všetko pri sledovaní panoramatického výhľadu na zámocký park, ktorému nestoja v ceste žiadne iné budovy a stavby.

Svoj voľný čas môžete tráviť aj prechádzkami v pokojnom, tichom prostredí a po krátkej chvíli sa ocitnete priamo v parku, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti a ponúka možnosť aktívneho odpočinku v prírode. . Objavte ideálne rodinné bývanie.

Mestské bývanie
Napriek dostatku priestoru, slnka, pokoja a zelene, je Vaše nové bývanie situované len 5 minút autom od centra Malaciek. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah. Výhodou je aj výborná dopravná napojenosť, reprezentovaná blízkosťou napojenia na diaľnicu.

Vyhľadávanie v ponuke

Cena:-EUR
Výmera:-m2

Hľadáme

STAVEBNÝ POZEMOK na RD V Malackách s možnosťou okamžitej výstavby
2i BYT v Malackách - platba v hotovosti
Pre nášho klienta hľadáme 10ha vinicu
súrne hľadáme APARTMÁN VO VYSOKÝCH TATRÁCH