Projekt Milford Rohožník !!!!

Vložené
22.5. 2015
Obec
Rohožník
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský
Druh
2-izbový Byt / predaj
Cena
61 000,00 EUR
Celková plocha bytu
67 m2
Balkón
Nie
Lodžia
Áno
Terasa
Nie
Výťah
Nie

Projekt Bytového domu MILFORD ROHOŽNÍK predstavuje príjemné vidiecke bývanie v uzavretom komplexe 3 bytových domov s celkovým plánovaným počtom bytov 30. Predstavou investora je projekt uzavretého areálu s prvkami rodiného zdielania a priateľského spolunažívania.

Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov.
Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Prízemná časť bytov bude prepojená s komfortnými záhradkami využiteľnými na pohodové grilovanie alebo trávenie voľného času. Samozrejmosťou sú parkovacie státia pre každý byt a bezbariérový prístup.
Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania.

Výnimočná lokalita
Bytový dom MILFORD ROHOŽNÍK sa nachádza v tichej lokalite obce Rohožník. Bývanie v tejto lokalite spája atribúty slnečného, pokojného bývania pri zelenom prostredí s výhodami malomesta. Výnimočnosťou prostredia sú taktiež krásne jazerá v tesnej blízkosti Bytových domov. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a nadštandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie.
Slnečné pokojné bývanie pri zelenom prostredí
Bytový dom MILFORD ROHOŽNÍK Vám umožňuje vychutnať si príjemné chvíle na terase, balkóne, či predzahrádke. A to všetko pri sledovaní výhľadu na jazerá a panorámu Malých Karpát.
Svoj voľný čas môžete tráviť prechádzkami v pokojnom, nádhernom prostredí jazier a využívať možnosť aktívneho odpočinku v prírode. Objavte ideálne rodinné bývanie.

Výhodná lokalita Vášho nového bývania
Napriek dostatku priestoru, slnka, pokoja a zelene, je Vaše nové bývanie situované len 10 minút autom od centra Malaciek. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah. Výhodou je aj výborná dopravná napojenosť, reprezentovaná blízkosťou napojenia na diaľnicu.

Vyhľadávanie v ponuke

Cena:-EUR
Výmera:-m2

Hľadáme

STAVEBNÝ POZEMOK na RD V Malackách s možnosťou okamžitej výstavby
2i BYT v Malackách - platba v hotovosti
Pre nášho klienta hľadáme 10ha vinicu
súrne hľadáme APARTMÁN VO VYSOKÝCH TATRÁCH