Predaj krásnej novostavby vo Veľkých Levároch

Vložené
16.10. 2011
Obec
Malacky
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský
Druh
Rodinný dom / predaj
Cena
185 000,00 EUR
Výmera pozemku
445 m2
Plocha obytnej časti
241 m2

Ponúkame na predaj 5-ročnú novostavbu priestranného rodinného domu s očarujúcim interiérom v tichej a pokojnej lokalite obce Veľké Leváre.
Rodinný dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 445 m2 v zastavanej časti obce. Je riešený ako samostatne stojaci objekt s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Garáž je súčasťou domu. Materiál - kváder, strecha - BRAMAC, eurookná s vnútornými žalúziami, plávajúca podlaha, VIS – septic (kanalizácia je v pláne), vykurovanie plynové – radiátory Korádo. V obývacej izbe možnosť využitia krbu s krbovou vložkou s prieduchmi vedúcimi i do podkrovných izieb. Elektrické otváranie bezpečnostných exteriérových dvier.
Prízemie: závetrie, vstupná hala, schodisko, šatník, veľká kuchyňa s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, obývacia izba s malým a vkusným interiérovým okrasným jazierkom určenom i na zvlhčovanie vzduchu, jedáleń, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, izba, terasa,pod ktorou je menšia vináreň a garáž.
Obytné podkrovie: drevené schodisko, chodba, spálňa, 2 x detská izba, kúpeľňa s masážnou vaňou, WC s bidetom, povala.
Úžitková plocha domu 241 m2. Na pozemku je okrasné jazierko vykladané kameňmi, spestrené rybičkami. Domu chýba už len fasáda a dokončenie vrchnej kúpeľne. Rodinný dom sa predáva i so všetkým zariadením

šatník

Vyhľadávanie v ponuke

Cena:-EUR
Výmera:-m2

Hľadáme

STAVEBNÝ POZEMOK na RD V Malackách s možnosťou okamžitej výstavby
2i BYT v Malackách - platba v hotovosti
Pre nášho klienta hľadáme 10ha vinicu
súrne hľadáme APARTMÁN VO VYSOKÝCH TATRÁCH