Motorest, penzión pri diaľnici v Kútoch !!!

Vložené
19.9. 2011
Obec
Kúty
Okres
Senica
Kraj
Trnavský
Druh
Nebytový priestor / predaj
Cena
650 000,00 EUR
Veľkosť
0 m2

Motel u Janíčkov
– kapacita 80 lôžok v dvoj a troj lôžkových izbách. Každá izba je vybavená sprchovacím kútom. Súčasťou Motela je vlastná práčovňa, sušiareň a žehliareň, posilňovňa s profi vybavením, sauna a 2x solárium.

Reštaurácia
-kapacita reštaurácie 120 miest (interiér), letná terasa – 120 miest, spoločenská sála špeciálne zariadená pre spoločenské akcie 180 miest. (disko lights, aparatúra s výkonom 2000W), komplet zariadená kuchyňa so samostatným mraziarenským boxom (3x6x2,3)m, súčasťou reštauračného bloku je samostatne stoja drevenica slúžiaca ako externý bar s terasou v letných mesiacoch.

Dieľne
- zariadená strojmi na klampiarske a zámočnícke práce.

Kancelárie
- 2x kancelária o rozmere 3,5 x 5m a 3x2,5m

Motel u Janíčkov sa nachádza vedľa diaľničného vjazdu na diaľnicu D1 pri exite obce Kúty a Moravský Svätý Ján. Vedľa Motela sa nachádza chovný rybník s možnosťou rybolovu. Súčasťou objektu je offroadová trať pre štvorkolky.

Celý objekt prešiel za posledné dva roky rekonštrukciou – obnova striech vrátane novej strešnej krytiny, výmena okien a dverí za plastové, vybavenie izieb sprchovacími kútmi. Spoločenská sála je kompletne novovybudovaná. Kompletne prerobené ÚK, novovybudované vodovodné siete a prerobené sociálne zariadenia. Súčasťou rekonštrukcie bola aj generálna oprava elektr. transformátora.

Objekt je ponúkaný na predaj kompletne zariadený vrátane vybavenia. Súčasťou ceny sú aj MV Chrysler Voyager, Mitsubishi Samurai, 1x dvojnápravový vozík, 1x jednonápravový vozík, vodný skúter, snežný skúter, fekálny cisternový kontajner 3m3 a iné.
Možné aj ako predaj spoločnosti BIKER s.r.o. .
Objekt celoročne prevádzkovaný so stálou klientelou.
Viac na www.moteljanicky.sk.

Vyhľadávanie v ponuke

Cena:-EUR
Výmera:-m2

Hľadáme

STAVEBNÝ POZEMOK na RD V Malackách s možnosťou okamžitej výstavby
2i BYT v Malackách - platba v hotovosti
Pre nášho klienta hľadáme 10ha vinicu
súrne hľadáme APARTMÁN VO VYSOKÝCH TATRÁCH