Investičná príležitosť !!! Polyfunkčná administratívna budova v Malackách

Vložené
19.11. 2010
Obec
Malacky
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský
Druh
Rodinný dom / predaj
Cena
1,00 EUR
Výmera pozemku
0 m2

Objekt sa nachádza v priamom centre Malaciek, 35 km od Bratislavy, v blízkosti hraničných prechodov s Českom a Rakúskom. Novozrekonštruovaná budova je navrhnutá na obchodné, administratívne a obytné využitie so všetkými prvkami účelnosti, bezpečnosti a komfortu.
Je rozdelená do 4 podlaží s podpivničenými priestormi, samostatnou garážou a oploteným pozemkom.
Suterén: má 64,13 m2, v miestnosti sa nachádza podlahové kúrenie, 2 x 29 KW vykurovacie kotle Vaillant, kotol na teplú vodu, samostatný merač el. energie pre každú miestnosť.
Prízemie (1.N.P.) : má 199,15 m2, v prízemnej časti sú vytvorené 2 obchodné miestnosti oddelené vstupnou pasážou. Vchod do pasáže je zabezpečený bezpečnostnou rolovacou mrežou, drevenými automatickými posúvnými dverami, mramorovým obložením, kazetovým stropom a elektronickým vrátnikom, ktorý je napojený na všetky kancelárie. Obchodné priestory číslo 1 a 2 sú vybavené dvojitou automatickou klimatizáciou Toshiba, podlahovým kúrením, dlažbou, kazetovým stropom, drevenými vákuovými oknami, teplou a studenom vodou. Priestor číslo 1, obsahuje navyše pánske a dámske WC, umyvárku a príručný minisklad. V zadnej časti podlažia sa nachádza dvojgaráž, ktorá obsahuje podlahové kúrenie, teplú a studenú vodu a automatickými vstupnými dverami a z vonkajšej časti oploteným pozemkom o rozlohe 95 m2.
1. Poschodie (2.N.P.) : má 164,22 m2, kancelárie sú vybavené parketami, kazetovým stropom, vákuové plastové okná, dvere + zárubne – drevený masív, každá kancelária je vybavená telefónnou a televíznou prípojkou a viaceré sú vybavené umývadlami s teplou a studenou vodou.
2. Poschodie (3.N.P.) : má 168,80 m2, druhé poschodie je vybavením totožné s 1 poschodím pričom pribudla jedna kancelária a jedna miestnosť, ktorá obsahuje kuchynku a sprchovací kút.
Podkrovie (4.N.P.) : má 158,64 m2, podkrovie tvorí samostatne veľkometrážny, komfortný obytný priestor, ktorý je vybavený hydromasážnou vaňou, saunou, kúpeľňou s oknom, zariadenou kuchyňou a priestrannou obývačkou s krbom. Nad bytom sa nachádza úložný priestor v priestore tesne pod strechou.

Vyhľadávanie v ponuke

Cena:-EUR
Výmera:-m2

Hľadáme

STAVEBNÝ POZEMOK na RD V Malackách s možnosťou okamžitej výstavby
2i BYT v Malackách - platba v hotovosti
Pre nášho klienta hľadáme 10ha vinicu
súrne hľadáme APARTMÁN VO VYSOKÝCH TATRÁCH